Który produkt powinien zostać laureatem konkursu 'nasze najlepsze'?

Niezwykłe miejsca - 2%
Ochotnicza Straż Pożarna w Lipiu - 4%
Orkiestra Dęta Moderato - 1.2%
Prywatne Małe Muzeum - 11.8%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Kazimierza Wyszyńskiego Jeziorze - 1.9%
Teatrzyk Dudzięta - 9.9%
Tłocznia soków Gwiazda - 1.1%
Weekend z termami Mszczonów - 7.5%
Analematyczny zegar słoneczny - 0.1%
Działalność społeczno-kulturalna Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Grójcu - 2.7%
FLOR & GARDEN Pracownia florystyki i projektowania ogrodów - 3.5%
Haftowanie słowem, nicią - 0.1%
Rodzinne Centrum Edukacyjne EduStrefa - 0.1%
Świetlica w Starej Warce - 6%
tropyprzyrody.pl - 0.6%
Warecki Cydr - 0.7%
Zespół Teatralny MASKA - 2%
WRCar- mechanika pojazdowa – Rafał Wojtczak - 1.4%
Orkiestra przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Olszewie - 0.1%

Ilość głosów: 3561
Głosowanie zakończone : 11 Cze 2012 - 20:56


Więcej informacji w załączniku
nsze-najlepsze-impreza-promocyjna-final       23.06.2012r w Osieczku od godziny 14.00 na zgłoszone produkty można było głosować. Początek był dosyć spokojny, ale pod koniec głosowania...
mamrota-nie-byloStowarzyszenie Górna Jeziorka  zaprosiło 31.01.2011  znanego nie tylko z serialu „Rancho” aktora Sylwestra  Maciejewskiego  na tradycyjne poniedziałkowe...
historia-stowarzyszenia     Trudno pisać o historii jak nie ma się jeszcze trzech lat. Może właśnie dlatego łączy nas się z przedszkolami, a Prezes uchodzi za najstarszego...
Wszystkie sprawozdania dotyczące stowarzyszenia, znajdują się poniżej.

Historia Stowarzyszenia

     mamrota nie byłoTrudno pisać o historii jak nie ma się jeszcze trzech lat. Może właśnie dlatego łączy nas się z przedszkolami, a Prezes uchodzi za najstarszego (bardzo, bardzo) przedszkolaka.

   A było to tak : za siedmioma górami(w rzeczywistości małymi górkami), za siedmioma rzekami(faktycznie jest jedna znacząca Jeziorka) żyli sobie spokojnie spokojni ludzie, aż pewnego razu(2008r) na drogach pojawiły się ogromne smoki(olbrzymie ciężarówki) wożące żwir na budowaną drogę(50). Spokojni mieszkańcy przerazili się że ich drogi zostaną zniszczone, pisali petycje do króla(Starosty Grójeckiego) niestety odpowiedzi nie dostali........ i można tak jeszcze długo i kwieciście opowiadać przedszkolakom.


              TO BYŁ PIERWSZY POWÓD POWSTANIA STOWARZYSZENIA.


     Kiedy po latach robienia kariery (mógłbym osiągnąć więcej, ale nie mam się czego wstydzić) wróciliśmy do korzeni, do miejsca urodzenia, cały czas myślałem o rozruszaniu, zaktywizowaniu środowiska.  To był powód drugi.


       12.03.2009r odbyło się zebranie założycielskie. Zebrani podjęli stosowne uchwały i z różnych propozycji wybrali nazwę GÓRNA  JEZIORKA. Rzeka łączy i dzieli sąsiadów, a początek rzeki kilka kilometrów od nas na zachód.


      Jesienią 2009 r własnymi siłami, ale przy udziale sponsorów(nagrody) zrobiliśmy pierwszy projekt – konkurs  Nasze korzenie.  W konkursie uczestniczyło 20 uczniów z Gminy Pniewy. Prace były naprawdę pomysłowe, kapitalnie przygotowane, a największą furorę zrobił film specjalnie przygotowany na konkurs.


      W okresie jesienno-zimowo-wiosennym odbywały się poniedziałkowe spotkania, czasami był tam ktoś znany.
       Do końca maja 2010r był termin na Małe Projekty w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013. Nasz projekt NASZE NAJLEPSZE impreza promocyjna został  bez problemów zakwalifikowany do realizacji i będzie realizowany w 2012r.


       Największym i z powodzeniem realizowanym wyzwaniem jest prowadzenie od 03.01,2011r  Punktów Przedszkolnych – czyli Mazowieckich Małych Przedszkoli w Gminie Pniewy. Punkty przedszkolne są przy szkołach w Ciechlinie, Karolewie, Jeziorze – dwa punkty i Kruszewie.
       I teraz wiadomo dlaczego jestem najstarszym przedszkolakiem.


                                                                              Apoloniusz Stawicki - prezes