Który produkt powinien zostać laureatem konkursu 'nasze najlepsze'?

Niezwykłe miejsca - 2%
Ochotnicza Straż Pożarna w Lipiu - 4%
Orkiestra Dęta Moderato - 1.2%
Prywatne Małe Muzeum - 11.8%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Kazimierza Wyszyńskiego Jeziorze - 1.9%
Teatrzyk Dudzięta - 9.9%
Tłocznia soków Gwiazda - 1.1%
Weekend z termami Mszczonów - 7.5%
Analematyczny zegar słoneczny - 0.1%
Działalność społeczno-kulturalna Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Grójcu - 2.7%
FLOR & GARDEN Pracownia florystyki i projektowania ogrodów - 3.5%
Haftowanie słowem, nicią - 0.1%
Rodzinne Centrum Edukacyjne EduStrefa - 0.1%
Świetlica w Starej Warce - 6%
tropyprzyrody.pl - 0.6%
Warecki Cydr - 0.7%
Zespół Teatralny MASKA - 2%
WRCar- mechanika pojazdowa – Rafał Wojtczak - 1.4%
Orkiestra przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Olszewie - 0.1%

Ilość głosów: 3561
Głosowanie zakończone : 11 Cze 2012 - 20:56


Więcej informacji w załączniku
nsze-najlepsze-impreza-promocyjna-final       23.06.2012r w Osieczku od godziny 14.00 na zgłoszone produkty można było głosować. Początek był dosyć spokojny, ale pod koniec głosowania...
mamrota-nie-byloStowarzyszenie Górna Jeziorka  zaprosiło 31.01.2011  znanego nie tylko z serialu „Rancho” aktora Sylwestra  Maciejewskiego  na tradycyjne poniedziałkowe...
historia-stowarzyszenia     Trudno pisać o historii jak nie ma się jeszcze trzech lat. Może właśnie dlatego łączy nas się z przedszkolami, a Prezes uchodzi za najstarszego...
Wszystkie sprawozdania dotyczące stowarzyszenia, znajdują się poniżej.

NSZE NAJLEPSZE impreza promocyjna - finał

      23.06.2012r w Osieczku od godziny 14.00 na zgłoszone produkty można było głosować. Początek był dosyć spokojny, ale pod koniec głosowania publiczności do oddania głosów była kolejka zainteresowanych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Wszystkie przygotowane /440/ karty do głosowania zostały wykorzystane. O godzinie 18.00 Komisja Wyboru w której byli przedstawiciele sponsorów /Pepsi -Cola Michrów, firma Atlantic, Rekopol Organizacja Odzysku, Starosty grójeckiego /Gminy Pniewy oraz Organizatora, wybrała najlepsze produkty według własnego uznania.

                                      Ostateczny wybór najlepszych produktów składał się z trzech niezależnych głosowań: internetowego, publiczności i komisji .

 

Projekt  "NASZE NAJLEPSZE impreza promocyjna"  przygotowany w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013 spełnił znakomicie swoje zadania. Zainteresowanie głosowaniem internetowym przeszło najśmielsze oczekiwania.

    Zgłoszone produkty były również spoza Gmin skupionych w Lokalnej grupie działania „Kwitnąca Kraina”. Naszymi działaniami zainteresowały się również Gminy Warka i Mszczonów /5 produktów/

     Publiczność zgromadzona na imprezie nie tylko wybierała produkty, ale i świetnie się bawiła w czasie występu kabaretu „Kałamasz” w którym występował m.innymi Pan Sylwester Maciejewski – Solejuk z serialu „Ranczo”, który również prowadził całą imprezę.

   Dla publiczności biorącej udział w imprezie były również bony żywnościowe, zaś dla głosujących, którzy wpisali swoje nazwisko i miejscowość na karcie do głosowania, były nagrody ufundowane przez sponsorów – pierwszą nagrodą była kuchenka mikrofalowa /fundator Starosta grójecki/. W sumie było 8 nagród.  

Każdy zgłoszony produkt otrzymał dyplom za udział. Właściciele produktów obecnych na prezentacji w Osieczku dostali torby z upominkami od sponsorów.