Który produkt powinien zostać laureatem konkursu 'nasze najlepsze'?

Niezwykłe miejsca - 2%
Ochotnicza Straż Pożarna w Lipiu - 4%
Orkiestra Dęta Moderato - 1.2%
Prywatne Małe Muzeum - 11.8%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Kazimierza Wyszyńskiego Jeziorze - 1.9%
Teatrzyk Dudzięta - 9.9%
Tłocznia soków Gwiazda - 1.1%
Weekend z termami Mszczonów - 7.5%
Analematyczny zegar słoneczny - 0.1%
Działalność społeczno-kulturalna Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Grójcu - 2.7%
FLOR & GARDEN Pracownia florystyki i projektowania ogrodów - 3.5%
Haftowanie słowem, nicią - 0.1%
Rodzinne Centrum Edukacyjne EduStrefa - 0.1%
Świetlica w Starej Warce - 6%
tropyprzyrody.pl - 0.6%
Warecki Cydr - 0.7%
Zespół Teatralny MASKA - 2%
WRCar- mechanika pojazdowa – Rafał Wojtczak - 1.4%
Orkiestra przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Olszewie - 0.1%

Ilość głosów: 3561
Głosowanie zakończone : 11 Cze 2012 - 20:56


Więcej informacji w załączniku
nsze-najlepsze-impreza-promocyjna-final       23.06.2012r w Osieczku od godziny 14.00 na zgłoszone produkty można było głosować. Początek był dosyć spokojny, ale pod koniec głosowania...
mamrota-nie-byloStowarzyszenie Górna Jeziorka  zaprosiło 31.01.2011  znanego nie tylko z serialu „Rancho” aktora Sylwestra  Maciejewskiego  na tradycyjne poniedziałkowe...
historia-stowarzyszenia     Trudno pisać o historii jak nie ma się jeszcze trzech lat. Może właśnie dlatego łączy nas się z przedszkolami, a Prezes uchodzi za najstarszego...
Wszystkie sprawozdania dotyczące stowarzyszenia, znajdują się poniżej.

Nasze najlepsze - głosowanie

 

UCHWAŁA ZARZĄDU NR 1/2012

 

 

 

Na podstawie paragrafu 18 pkt 9 Statutu Stowarzyszenia Górna Jeziorka, Zarząd Stowarzyszenia w związku z nieuczciwym głosowaniem internetowym w konkursie NaszeNajlepsze – impreza promocyjna na produkt „ Orkiestra przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Olszewie,” podejmuje uchwałę o anulowaniu wszystkich dotychczas zdobytych głosów przez Orkiestrę z Olszewa i rozpoczęciu głosowania na powyższy produkt od początku.

 

 

 

 

 

Wilczoruda-Parcela 20.05.2012. W imieniu Zarządu Apoloniusz Stawicki - prezes

 


KOMUNIKAT

 

Szanowni Państwo, właściciele produktów i wszyscy głosujący. Bardzo cieszymy się z tak wielkiego zainteresowania konkursem „Nasze najlepsze” i tak licznego udziału w glosowaniu. Okazało się jednak, że nie wszyscy głosują uczciwie. Zarząd Stowarzyszenia Górna Jeziorka zdecydował więc o zablokowaniu głosowania na czas nieokreślony, do odwołania.

 

 

 

Wilczoruda -Parcela 16.05.2012                                W imieniu Zarządu Apoloniusz Stawicki – prezes.

 

 NASZE – to Gmina Pniewy i Gminy sąsiadujące uczestniczące w LSR


NAJLEPSZE – to czym możemy się pochwalić, co znamy i cenimy, nasze mocne strony.

PRODUKTY LOKALNE tradycyjne, lokalne rzemiosło; usługi; produkty spożywcze, produkty niematerialneDZIAŁANIA


1. Szeroka informacja o realizacji programu i udziału w nim mieszkańców poprzez: plakaty, ulotki, informacje w internecie na naszej stronie, stronach gmin i szkół, na zebraniach w gminach, dotarcie do mieszkańców poprzez uczniów w szkołach. Informacja powinna zawierać: cele projektu, zasady wyboru PRODUKTU LOKALNEGO terminy, sposoby realizacji.

2. Zgłaszanie najlepszych produktów będzie się odbywało przy aktywnym udziale organizatorów. Zgłaszać można indywidualnie swój produkt, mogą zgłaszać organizacje i instytucje swoje działania, może również zgłosić produkt osoba postronna, za zgodą zainteresowanego.
3. Ustalenie ostatecznej listy zgłoszonych NASZYCH NAJLEPSZYCH PRODUKTÓW LOKALNYCH opublikowanie w internecie i na plakatach. Informacje o sposobie wybierania najlepszego produktu, ustalenie i podanie miejsca, terminu i programu imprezy finałowej.

4. Impreza finałowa powinna się odbyć z jak największym udziałem mieszkańców naszych gmin, udziałem władz, mediów lokalnych i ogólnopolskich. Każdy obecny na imprezie będzie miał wpływ na wybór PRODUKTÓW LOKALNYCH poprzez głosowanie. Ilość głosów z internetu, finału, oraz specjalnie powołanej Komisji Wyboru, złożą się na ostateczny wybór NASZYCH NAJLEPSZYCH produktów. Przewiduje się również wyróżnienia.

5. Planujemy nagrody rzeczowe i dyplomy dla dzieci, które zmobilizowały rodziców lub sąsiadów do udziału w projekcie. Dla wszystkich zgłoszonych produktów będą dyplomy, dla najlepszych i wyróżnionych puchary i prezentacja w mediach, oraz informacja minimum przez rok na stronach internetowych GÓRNEJ JEZIORKI, Gminy Pniewy i uczestniczących Gmin oraz Szkół.


SZCZEGÓŁOWY OPIS DZIAŁAŃ

1. Przygotowanie projektu dużego plakatu i ulotek reklamowych – 70szt wydruk i rozwiezienie po sąsiednich Gminach i miejscowościach.
Informacja internetowa bardziej szczegółowa umieszczona na naszej stronie, na stronach Gmin i Szkół. Musimy gruntownie przebudować naszą stronę i zwiększyć jej pojemność.
Nasi przedstawiciele postarają się wprosić na na zebrania w Gminach, aby przedstawić nasz projekt.
Dotrzemy do szkół w Gminie Pniewy i sąsiednich Gminach, aby poprzez dyrekcje, nauczycieli i dzieci przekazać informacje rodzicom i znajomym. Informacje przekazywane za pośrednictwem szkół muszą być bardzo dokładne i precyzyjne.

2. Po zapoznaniu się z informacjami z pkt. 1, mieszkańcy przez 3-4 miesiące mają czas na zgłaszanie najlepszych PRODUKTÓW LOKALNYCH. Musimy w informacjach podać nr naszych telefonów i adres poczty internetowej.
Przedstawiciel Górnej Jeziorki po zgłoszeniu produktu pojedzie go obejrzeć, sfotografować, i wspólnie wypełnić Kartę Zgłoszenia (załącznik 1) Przewidujemy zgłoszenie 20 -30 produktów.

3. Sztab organizacyjny Stowarzyszenia ma 1 – 2 mc na ustalenie listy zgłoszonych PRODUKTÓW LOKALNYCH i opublikowanie jej w internecie na naszej stronie.
Zaprojektowanie i wydrukowanie nowych plakatów i ulotek reklamowych - 70szt z listą zgłoszonych produktów, adresem naszej strony internetowej gdzie można będzie głosować na wybrane produkty (Regulamin Wyboru – załącznik 2)
Podanie na plakacie terminu, miejsca i programu imprezy finałowej.

4. Termin Finału 1 – 2 mc po opublikowaniu listy zgłoszonych PRODUKTÓW LOKALNYCH Miejsce imprezy OSP Wilczoruda, lub Osieczek zalew.
Należy przygotować zaproszenia dla gości, bilbordy z programem imprezy, materiały informacyjne
Przygotowanie 20 -30 stoisk na najlepsze produkty, sceny, nagłośnienia, TOI TOI należy zlecić firmie zewnętrznej.
Katering (coś z grilla + napój) nieodpłatny – 250 osób dla: uczestników projektu i osób głosujących na imprezie, organizatorów i zaproszonych gości. Przewidujemy przybycie 600 – 700 osób.
Po podsumowaniu głosów z internetu, publiczności z imprezy i Komisji Wyboru ogłoszone zostaną ostateczne wyniki, wręczone dyplomy, puchary i nagrody. Podziękowanie i wręczenie dyplomów i nagród dla uczniów, którzy zachęcili rodziców, lub sąsiadów do udziału.
W czasie pracy sztabu organizacyjnego – podsumowania wyników, wypisywania dyplomów, dla uczestników finału będzie śpiewał i grał popularny zespół.

 

Wszystkie informacje na temat projektu, regulamin, a także karta zgłoszenia znajdują się w załącznikach poniżej.

Załączniki:
Pobierz plik (O projekcie od autora.pdf)O projekcie od autora.pdf[ ]240 Kb
Pobierz plik (Regulamin wyboru.pdf)Regulamin wyboru.pdf[ ]1184 Kb